BG EN

Филм затапва столичния жк "Захарна фабрика"

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Филм затапва столичния жк "Захарна фабрика"

37336
на 10.11.2014
Филм затапва столичния жк Захарна фабрика
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във връзка със заснемане на филмовата продукция "Септември и Шираз" от 19 часа днес до 19 часа утре се забранява престоят и паркирането на превозни средства по улици в ж.к "Захарна фабрика", съобщиха от пресцентъра на Столична община.

препоръчано

Промените са по югозападното локално платно на бул. "Сливница" от страна на Западен парк , на ул. "Божана" между ул. Кукуш" и бл. 27, на ул ."Билянини извори" между бл. 1 и сградата на район Илинден". От 7 до 19 часа на 11 ноември се забранява влизането на пътни превозни средства за максимум от 3 минути за заснемане на кадър в посочените участъци.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК