Дата
3285
Коментари
0

Отборът на Селтик на практика си осигури място в груповата фаза на Шампионска лига.

В първи мач от баражите за място в групите на най-престижния клубен турнир в света воденият от мениджъра Брендън Роджърс тим на Селтик се разправи с шампиона на Казахстан Астана, чийто треньор е Станимир Стоилов, побеждавайки с 5:0.

Играчите на Астана имаха кошмарна вечер, като две от петте попадения бяха автоголове.

Евгени Постников си вкара автогол в 32-ата минута, давайки преднина на Селтик. Скот Синклер в 42-ата и 60-ата минута и Джеймс Форест в 79-ата доведоха резултата до 4:0 за шотландския отбор. Игор Шитов в 88-ата минута си вкара авгол за крйното 5:0 за Селтик.

(0)
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.