ГОРЕЩО
Партизан иска да нарани амбициите на Цървена звезда за плейофите
Клишето „задължителен мач“ отговаря напълно за сблъсъка Жалгирис - Барселона
САМО В ПИК! Асен Василев промотира Малена Малчева – Gen Z-дъщеря на осъждан за участие в ОПГ „Шейховете“, крали тонове гориво (СНИМКИ)
СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Колтуклиева хвана натясно на улицата Найден Тодоров: Кой ви урежда да сте министър? Така ли се компенсира залязващата ви кариера на диригент? (ВИДЕО)
ЖАЛНА НИ МАЙКА! Надежда Нейнски тотално омота конците за нотата на Иран - имало предупреждение, но нямало заплаха
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Ще има допълнителен нормативен акт за промяна на избора за пенсионните вноски
5734
на 18.12.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възможността да се прехвърлят вноските за втора пенсия в НОИ и след това обратно в частен фонд ще бъде разписана след 1 януари.
препоръчано
Очакванията са утре Народното събрание да гласува текстовете, според които да може да се прави еднократен избор дали вноски за втора пенсия да отиват в НОИ, или да останат по индивидуални партиди в частните фондове.
Догодина с допълнителен нормативен акт ще бъде уредена възможността за промяна на решението от страна на осигурените лица.


