"Аякс" спечели само точка като гост на "Апоел"

9342
на 01.10.2014
Аякс спечели само точка като гост на Апоел

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Кипърският Апоел с бившия нападател на ЦСКА Килиан Шеридън в състава си и Аякс завършиха при резултат 1:1 в двубоя от група F, който се изигра на стадиона в Никозия.
Гостите от Амстердам бяха по-активни в началните минути, като атаките им минаваха основно по десния фланг чрез Ласе Шьоне, възползвайки се от отсъствието на опитния Йон Арне Рийзе в състава на Апоел. Логичното се случи в 28-ата минута, когато Андерсен откри. Стражът на домакините Урко Пардо първоначално отби удара на Ласе Шьоне, но беше безпомощен при добавката на Андерсен.
Домакините обаче бързо се върнаха в мача, след като в 31-ата минута реферът отсъди дузпа за игра с ръка на Рикардо ван Рийн. Зад топката застана Густаво Мандука, който не сгреши. Любопитното е, че 25-годишният вратар на Аякс Яспер Силесен продължава да е без уловена дузпа в кариерата си от общо 22 изпълнени. До края на първата част Апоел можеше да излезе напред, но Шеридън нямаше шанс.
Двата отбора продължиха откритата си игра и през втората част, но въпреки, че имаха някои добри възможности, така и не стигнаха до нови попадения и усложниха максимално задачата си за прескачане в следващата фаза. В третия кръг Апоел приема ПСЖ, докато Аякс гостува на Барселона.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите
ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО) ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО)