"Бордо" на върха във Франция след победа над "Евиан"

СПОРТЪТ ДНЕС

17868
на 20.09.2014
Бордо на върха във Франция след победа над Евиан

Отборът на Бордо се изкачи поне временно на върха в Лига 1 след като победи Евиан с 2:1 в първия мач от 6-ия кръг. Така "жирондинци" поне до утре ще бъдат едноличен лидер в класирането, докато съперникът им твърдо заема последното място в таблицата.

Диего Ролан даде преднина на домакините на стадион "Шабан Далмас" в 19-ата минута, а Уахиб Хазири удвои в 56-ата след асистенция на Ярослав Плашил. Гостите пък успяха само да направят загубата си по-почетна, като в 86-ата минута Йелцин Техеда оформи крайното 2:1. Така Бордо има актив от 13 точки и вече е на 1-ото място в таблицата, докато Евиан остава 1 точка на дъното, пише "Спортал".

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)