30942
на 03.09.2016
Отмъщението е факт! Григор се завърна при големите!

"Отмъщението" е факт! Григор Димитров се завърна при най-големите. Българинът постигна страхотен успех за родния тенис и вече е сред осминафиналистите на US Open 2016.

В мач от 3-я кръг на турнира, Гришо надви Жоао Соуса с 3:1 сета. Припомняме, че през 2013-а именно този тенисист отстрани Димитров в първия кръг на същия турнир от Шлема.

Сега обаче нашият си “връща” на корта.

Първият сет бе изключително оспорван. Като Григор на няколко пъти спаси възможности за пробив на опонента си. Така се стигна до резултат 5:4, а Димитров показа класа и проби подаването на Соуса, стигайки до 6:4 в своя полза.

Във втората част Гришо надви категорично Жоао и се поздрави с успех - 6:1.

Третият сет започна със серия от 5 гейма в полза на Соуса. След това Димитров намали до 5:3, но съперникът му си взе подаването за 6:3.

Четвъртата част на мача започна с ранен пробив на Жоао. След това обаче Григор намери страхотен ритъм на игра и триумфира с 6:2.

Така хасковлията се класира за осминафиналите на турнира. В следващата фаза нашият тенисист ще играе срещу победителя от мача между Мъри и Лоренци.

САМО В ПИК TV! НСО дала секретна информация, че Гешев е следен от Мартин Нотариуса. Бившият главен прокурор: Потресен съм от некомпетентността на Атанас Славов! Борисов прави всичко само и само да не влезе в Магнитски (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! НСО дала секретна информация, че Гешев е следен от Мартин Нотариуса. Бившият главен прокурор: Потресен съм от некомпетентността на Атанас Славов! Борисов прави всичко само и само да не влезе в "Магнитски" (ВИДЕО)