28157
на 22.02.2017
Прилепите шокираха Реал! Ман Юнайтед щурмува трофей

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Валенсия шокира Реал Мадрид в мач от Примера. "Прилепите" се наложиха с 2:1 над "белия балет". Дзадза в 4-ата минута и Ореяна в 9-ата минута реализираха за домакините, а Роналдо в 44-ата минута бе точен за гостите.

Валенсия се намира в долната половина на таблицата в Примера, като моментното класиране на тима е незавидно спрямо традициите на "прилепите". Реал Мадрид е лидер в подреждането с 1 точка преднина спрямо Барселона. "Белите" имат и мач по-малко.

Междувременно Манчестър Юнайтед се класира за осминафиналите на Лига Европа. "Червените дяволи" победиха с 1:0 като гости Сент Етиен в спор от 1/16-финалите на надпреварата. Припомняме, че първият двубой между двата тима завърши с убедителното 3:0 в полза на Юнайтед. Така с общ резултат 4:0 Манчестър продължава напред в състезанието.

Михитарян в 16-ата минута реализира единственото попадение в срещата-реванш. Баи от състава на гостите пък получи червен картон в 63-ата минута на мача. Победата е пета поредна за Ман Юнайтед във всички турнири.

"Червените дяволи" имат за цел да спечелят титлата в ЛЕ.