"ТЕЖКА ЗАПОВЕД" КЪМ ГРИШО! Вижте какво се случи само преди минути

ГОРЕЩО

75992
на 03.09.2016
ТЕЖКА ЗАПОВЕД КЪМ ГРИШО! Вижте какво се случи само преди минути

Българският тенисист Григор Димитров получи тежка заповед, само преди минути, а това, което последва е изключително показателно.

При резултат 4:1 гейма във втория сет на мача между Димитров и Соуса, треньорът на Гришо Валверду погледна към нашия и сякаш му заяви – пробивай (помагайки си и с жестове). Това и се случи нов гейм за Димитров при подаване на Жоао и 5:1. След което 6:1.

Димитров разгроми Соуса във втория сет между двамата. 2:0 части за Григор и Гришо е близо до осминафиналите на US Open 2016.

От колебливите изяви и държание на Димитров на корта, по рано-през сезона, сякаш нашият преминава към изключително уверено поведение в мачовете. А за това сериозна заслуга има Дани Валверду.

Двубоят е втори от програмата на Корт №17 за деня.

ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО)