"Червените" под пара! ЦСКА с нова победа

34271
на 02.09.2017
Червените под пара! ЦСКА с нова победа

ЦСКА победи Марица Пловдив с 3:1 в контрола, която се игра на клубната база на "червените" в Панчарево.

С две попадения за "армейците" блесна Милчо Ангелов, а другото бе дело на Кевин Кубемба.

В двубоя срещу втородивизионния тим треньорът на "червените" Стамен Белчев използва някои от юношите, тъй като 8 състезатели на ЦСКА са ангажирани с национални гарнитури. Неофициалните си дебюти за ЦСКА направиха и двете нови попълнения  - Александър Барт и Роберт Лое.

Камерунският национал, който пристигна от испанския Осасуна, бе титуляр с №16, докато френският защитник Барт, който е 6-кратен шампион на България с Литекс и Лудогорец, влезе след почивката и ще носи №25 на "Армията".

ЦСКА започна по-силно мача, като Енрике и Роберт Лое пропуснаха да открият резултата още в първите минути, а в 16-ата това стори Милчо Ангелов.

В 25-ата пък Кевин Кубемба нацели гредата след далечен изстрел, а в 39-ата и Густаво Кулма пропусна да покачи резултата.

Така в крайна сметка първото полувреме приключи при 1:0 в полза на "червените".

На почивката Белчев направи множество рокади и в първите минути след паузата Марица пое инициативата.

Гостите вкараха попадение в 50-ата минута, което бе отменено, но шест по-късно все пак изравниха. Борислав Караматев реализира.

Радостта им обаче бе кратка, тъй като Кевин Кубемба върна преднината на ЦСКА след час игра - 2:1.

Веднага след подновяването на играта от центъра Кубемба можеше да вкара нов гол, но ударът му между краката на вратаря бе спасен от стража на пловдивчани.

Крайното 3:1 оформи Милчо Ангелов, който в 70-та минута отбеляза втория си гол в мача.

Следващият официален двубой на ЦСКА е в петък, 8 септември, от 20:00 часа на стадион "Българска армия" срещу Верея, акцентира "Новспорт". "Червените" се намират в серия от 5 поредни победи в шампионата, продължавайки с успехите и в контроли.

Стартов състав на ЦСКА: Слави Петров (в), Николай Бодуров, Пламен Гълъбов, Александър Дюлгеров, Раул Лое, Тиаго Родригес, Густаво Кулма, Милчо Ангелов, Енрике Роберто, Кевин Меркадо, Кевин Кубемба

Резерви: Кристиян Сотиров (в), Александър Барт, Радослав Илиев, Георги Славчев, Ертан Тахиров, Асен Дончев, Огнян Николов.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)