ГОРЕЩО
Огненият кон и игрите: как да се забавляваме през 2026 г.
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Антикорупционният фонд e притискал и Сарафов да не разследва педофилската секта в „Петрохан“ (ДОКУМЕНТ)
СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Вижте как реагира Соня Колтуклиева, след като Гюров изчете името на Андрей Янкулов за вицепремиер и министър на правосъдието (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО В ПИК! Камери заснели как Ивей, Дечо и Пламен се кланят на Калушев. АУДИО доказва момента на смъртта на тримата в хижата (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от София (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Малко след 9 часа сутринта изборният ден в пловдивския затвор приключи. По правило това е избирателната секция, която първа приключва работата си през този ден при 100-процентова активност, пише plovdiv.utre.bg.
препоръчано
80 лишени от свобода, които все още нямат влезли в сила присъди, имаха право да упражнят своя глас, информира шефът на затвора Божил Иванов.
Преди да отидат до урните пандизчиите са закусили. След това по групи са пратени към изборната секция, която по традиция е на първия етаж в сградата на затвора. "Нямаше инциденти, всичко мина спокойно", обобщи Божил Иванов.
Около 600 грама марихуана са иззети в якорудското село Юруково
1217
преди 9 минути
Националната статистика: Ядем по-малко хляб и плодове, но харчим повече за храна
3571
преди 29 минути
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Не ви ли е срам, бе?! Служебното правителство е киша
65898
преди 34 минути


