ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бившият министър на земеделието Васил Грудев с ТОП АНАЛИЗ - ето как властта ще успее да овладее монопола на търговските вериги (ВИДЕО)
Лекари отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-годишно момиче
Вицепремиерът Пеканов КАТЕГОРИЧЕН: Никакво поскъпване на водата, даже да ни го налагат от Брюксел
Неврохирурзите от „Софиямед“ извършиха щадяща ендоскопска операция на тумор на хипофизата през носа (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При акция в сливенския квартал “Надежда” са иззети 13 280 къса контрабандни цигари. Това съобщиха от ОД на МВР-Сливен. Вчера е извършена проверка от полицейски служители на Управление Полиция ”Надежда” в дома на 59-годишния Х.Т., който доброволно е предал 664 кутии цигари, без бандерол.
препоръчано
Работата по случая продължава. Образувано е бързо досъдебно производство.
Задържаха мъж от Дунавци, обявен за издирване по искане на властите в Гърция
3167
преди 19 минути
Двама мъже са задържани за въоръжен грабеж в Луковитско
4628
преди 43 минути
198 контрабандни пистолета откриха митничарите в камион на пункта "Лесово"
6709
преди 52 минути
Полицията в Сливен хвана водач да шофира след употреба на наркотици
5028
преди 2 часа


