13-годишната Екатерина стана европейска шампионка по таекуон-до

СПОРТЪТ ДНЕС

12421
на 27.04.2018

13-годишната Екатерина Иванова стана европейска шампионка при децата в първия ден от Европейското първенство по таекуон-до в Талин. Това е втора титла на Стария континент за българката в тази възрастова група след Солун 2016, пише Спортал.

Екатерина спечели първото място на спаринг в категорията деца до 45 кг. По пътя към европейската титла тя изигра четири срещи, които спечели убедително срещу състезателки от Естония, Русия и Украйна на полуфинала и финала.

Екатерина Иванова е състезателка на ABC FIGHT CLUB София. Нейни треньори в таекуон-до и кик бокс са световната и европейска шампионка Недялка Бачева, IV дан, и майстор Красимир Гергинов, VII дан. Екатерина е многократна медалистка от национални и международни състезания по таекуон-до и кик бокс, европейска шампионка по кик бокс от Скопие 2017 при момичетата и др.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за Турски поток: Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за "Турски поток": Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (НА ЖИВО)