16 годишен вкара два на Лацио, но Чиро Имобиле продължи полета на "орлите"

12718
на 18.09.2017
16 годишен вкара два на Лацио, но Чиро Имобиле продължи полета на орлите

Италианският национал Чиро Имобиле продължава да демонстрира феноменална си форма. Таранът за пореден път се превърна в герой за Лацио, като донесе победата с 3:2 в гостуването на Дженоа от 4-ия кръг на Серия "А", след като преди седмица сам разби Милан с 4:1, отбелязвайки хеттрик. Голмайсторът отбеляза дежурните си две попадения след почивката, носейки трети успех на тима през този сезон в калчото и трети поред през последната седмица.

Лацио излъга Дженоа

Бащош даде аванс на гостите в 13-ата минута, а 16-годишният Пиетро Пелегри, който влезе резерва в 33-ата минута на мястото на Адриан Рикардо Сентурион, изравни в 57-ата минута с помощта на рикошет. Голаджията на гостите върна преднината на "орлите" в 70-ата минута, но Пелегри взриви трибуните на "Луиджи Ферарис" с нов гол в 73-ата минута.

Невероятна грешка на Сантиаго Джентилети провали домакините, които в последните минути мислеха за пълен обрат, предава Спортал. Влезлият от пейката аржентинец изведе Имобиле сам срещу Перин, а нападателят технично прехвърли съотборника си в "Скуадра адзура", топката се удари в гредата и спря в мрежата за крайното 2:3 в 83-ата минута.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)