ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Киро и Божанов са на седмото небе! Делото срещу тях за изнудване и заплахи е в ръцете на любим съдия на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Окръжният съд във Велико Търново постанови 30 години затвор за Илиян Здравков, който уби студентката Вероника Здравкова, съобщи Труд.
препоръчано
Това бе максималното наказание, което може да се присъди по дело по съкратената процедура и беше поискано от прокуратурата и адвоката на почернените родители.
Съдът уважи целия размер на поисканата кръвнина от 200 000 лева.
Магистратите осъдиха Здравков да плати 7440 лева разноски по делото, както и 8000 лева държавна такса по иска на родителите.
Четат присъдата на убиеца на Вероника
6911
на 15.09.2015


