BG EN

4 686 къса контрабандни цигари бяха иззети от дома на 36-годишен мъж от Дупница

Крими

4 686 къса контрабандни цигари бяха иззети от дома на 36-годишен мъж от Дупница

6182
на 02.12.2014
4 686 къса контрабандни цигари бяха иззети от дома на 36-годишен мъж от Дупница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаи иззеха 4 686 къса контрабандни цигари от дома на 36-годишен мъж от Дупница. Това съобщиха от ОД на МВР-Кюстендил. Служители на Районно управление „Полиция’’-Дупница са иззели 4 686 къса цигари от различни марки и без акцизен бандерол от дома на 36-годишен мъж с инициали И.И, съобщава агенция "Фокус".

Проверката е извършена по време на специализирана операция за противодействие на нерегламентираната търговия с акцизни стоки. По случая е започнато досъдебно производство. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Какво ни чака в годината на Огнения кон Какво ни чака в годината на Огнения кон
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Властите с нови шокиращи разкрития: Три самоубийства на Петрохан и две убийства и самоубийство на Околчица. В тялото на Калушев е открит Фенобарбитал (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Властите с нови шокиращи разкрития: Три самоубийства на Петрохан и две убийства и самоубийство на Околчица. В тялото на Калушев е открит Фенобарбитал (НА ЖИВО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК