4-звездни "армейци"! ЦСКА под пара

42481
на 23.06.2017
4-звездни армейци! ЦСКА под пара

"Армейците" първо триумфираха в тристранен турнир, после победиха Зенит Санкт Петербург с 2:1 след обрат в дебюта на треньора Роберто Манчини, а сега обърнаха и Университатя (Крайова) от 0:2 до 4:2.

Наставникът на "червените" Стамен Белчев заложи на експериментален състав и пусна сред титулярите само двама бранители, в лицето на Станислав Манолев и Александър Дюлгеров, а от това се възползваха румънците.

Те поведоха още в третата минута, след колективна грешка в защитата на "червените" и гол на своя капитан Андрей Иван.

В 15-ата минута Густаво стреля опасно, но топката мина малко над сглобката на вратата, пазена от Китанов, а в 20-ата отново Иван направи резултата 2:0.

Този път той бе изведен зад гърба на "армейската" отбрана и с техничен изстрел по земя матира вратаря за втори път. В 26-ата минута Панку преодоля Станислав Манолев и стреля, а Китанов спаси, след което Александру Балуца опита прехвърлящ удар, но топката кацна върху горната греда. В 31-ата минута Кирил Десподов върна хитро кълбото от аутлинията към границата на пеналта, а връхлитащият Милчо Ангелов засече от движение и намали резултата с красиво попадение.

В 37-ата минута Десподов навлезе добре в пеналта и стреля, ала вратарят на румънците спаси. Последва преса на "червените" и те отнеха в половината на съперника, а Никола Колев изненада с далечен удар стража, който само боксира топката в собствената си мрежа, пише "Новспорт".

Така почивката дойде при резултат 2:2. В 72-ата минута Кристиян Малинов направи обрата пълен, разписвайки се за втори път през лятната подготовка с далечен изстрел. 23-годишният халф стреля силно и топката тупна коварно пред вратаря, след което влетя в мрежата му – 3:2. В 88-ата минута Давид Симао направи резултата 4:2, след като засече от движение прострелен пас на Недялков и от точката за дузпата за 4:2. Секунди по-късно обаче стражът се намеси решително след удар с глава на Божидар Чорбаджийски.

Състав на ЦСКА за контролата: Георги Китанов (в), Стойчо Атанасов, Станислав Манолев, Александър Дюлгеров, Александър Георгиев, Рубен Пинто, Никола Колев, Милчо Ангелов, Кирил Десподов, Густаво Кулма, Кевин Кубемба;

Резерви: Слави Петров (в), Борис Груев (в), Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Валентин Антов, Антон Недялков, Фернандо Каранга, Кристиян Малинов, Давид Симао, Кевин Меркадо, Рафаел Роберто Енрике;

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)