5-звезден Милан! Мъри не спря "жълтата подводница"! Аталанта шокира Евертън

17114
на 14.09.2017
5-звезден Милан! Мъри не спря жълтата подводница! Аталанта шокира Евертън

Милан започна безупречно кампанията в Лига Европа. 5:1 за "росонерите" като гости на Аустрия Виена. Хеттрик на Андре Силва и попадения на Чалханоглу и Сусо за гостите. Както и почетен гол на Боркович за домакините. В карето са още Риека и АЕК. Гърците победиха с 2:1 хърватите като гости в мач от първия кръг на груповата фаза на ЛЕ.

Виляреал записа успех с 3:1 в мач с Астана. Голове за домакините в 16-ата, 75-ата и 77-ата минута и попадение за подопечните на Станимир Стоилов - Мъри в 68-ата минута. В същата група Славия Прага победи с 1:0 Макаби Тел Авив.

Аталанта шокира Евертън - 3:0 за италианците. Попадения за домакините в 27-ата, 41-ата и 44-ата минута. В същото каре Аполон и Лион завършиха наравно 1:1.

СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО)