BG EN

50-годишен благоевградчанин се натрови с гъби, лекари се борят за живота му

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

50-годишен благоевградчанин се натрови с гъби, лекари се борят за живота му

3742
на 05.11.2015
50-годишен благоевградчанин се натрови с гъби, лекари се борят за живота му
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

50-годишен благоевградчанин е транспортиран в клиниката по токсикология в „Пирогов” в критично състояние, след като се натрови с гъби, пише Struma.bg.

препоръчано

Мъжът е приет тази сутрин в благоевградската болница, но предвид острата интоксикация е насочен за лечение в столичната клиника.

Мъжът консумирал гъбите във вторник вечерта, но в ранните часове днес се почувствал зле, започнал обилно да повръща и изпаднал в нестабилно състояние.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК