BG EN

54-годишен самотник почина, трупът му се вмириса в дома му

ЧАС ПИК

54-годишен самотник почина, трупът му се вмириса в дома му

6044
на 14.09.2015
54-годишен самотник почина, трупът му се вмириса в дома му
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трупът на 54-годишния Христо Николов открит в къщата му в бургаското село Маринка, съобщи flagman.bg, като се позова на очевидци на трагедията. Мъжът живеел сам и съседите се усъмнили да не му се е случило нещо, след като не бил излизал с дни.

препоръчано

Тогава подали сигнал на тел. 112.

Когато отворили къщата, се натъкнали на зловещата находка. Тялото било между между кашони, извадено е от екип на „Гражданска защита” и откарано в Катедра „Съдебна медицина”.

Аутопсията показала, че мъжът е починал от сърдечна недостатъчност в петък. Трупът му е намерен четири дни след това.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК