Агуеро пак спаси Манчестър Сити

4247
на 23.01.2016

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Уест Хям и Манчестър Сити завършиха 2:2 в мач от 23-ия кръг на английската Висша лига.

Срещата започна с ранен гол за домакините. Още в 55-ата секунда Шейк Кояте направи страхотен пробив през отбраната на Сити, навлезе в пеналта и центрира остро пред вратата. Топката беше избита лошо и попадна точно на пътя на Енер Валенсия. Еквадорецът от 11 метра нямаше как да сгреши и опъна мрежата за 1:0! Отговорът на „гражданите обаче не закъсня и в 8-ата минута Серхио Агуеро си заработи дузпа. Аржентинецът нахлу в наказателното поле, където беше повален от Дженкинсън и съдията посочи „бялата точка”. Агуеро хладнокръвно реализира за 1:1. Преди почивката се започни едно фамозно изпълнение на Кун, след което уцели гредата.

В 55-ата минута Делф излезе на стрелкова позиция, но силният му шут се отби от гредата. Секунди по-късно бързо изпълнен тъч от Антонио свари неподготвена защитата на гостите. Валенсия се възползва от гафа на Отаменди и прониза Джо Харт за втори път – 2:1! "Гражданите" се се предадоха и продължиха да търсят победата до последния съдийски сигнал. В 81-ата минута защитник на "чуковете" подари топката на Агуеро, който от точката на дузпата стреля покрай безпомощния Адриан и изравни резултата - 2:2.

След това реми Ман Сити излезе на второ място във временното класиране с 44 точки, лидер е Лестър с 47. Трети е Арсенал с 44 т. Уест Хям е на шесто място с 36 т.

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)