Айнтрахт (Франкфурт) с важен успех в Бундеслигата

11046
на 20.02.2018

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) победи като домакин РБ Лайпциг с 2:1 в последния мач от 23-ия кръг на Бундеслигата.

Тимът от Франкфурт направи пълен обрат в резултата. В 13-ата минута гостите от Лайпциг поведоха чрез Жан-Кевин Аугустин.

Тимъти Чандлър в 21-ата минута и Кевин-Принс Боатенг в 26-ата минута вкараха головете за Айнтрахт, за крайното 2:1.

Упехът бе много важен за Айнтрахт, като победата изкачи отбора до третото място в Бундеслигата. Тимът изпревари с точка РБ Лайпциг, който разделя четвърто-пето място с тима на Леверкузен.

ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО) ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО)