Алегри: Мачът с Олипиакос бе като финал

3228
на 06.12.2017

Ювентус успя да се класира на 1/8-финал в Шампионската лига, след като победи с 2:0 Олимпиакос в последния си мач от група "D". "Бианконерите" си осигуриха 2-ото място в групата и вече гледат напред в турнира. Според наставника Масимилиано Алегри, двубоят в Атина е бил като финал за неговия тим.

"Не играхме добре през второто полувреме, затова бях гневен. Подобна игра е много опасна в Европа. При един корнер в края на първото полувреме можеше да ни вкарат и резултатът да стане 1:1. Този мач бе като финал. Трябваше ни победа, за да сме сигурни, че продължаваме и да не разчитаме на позитивен резултат в мача в Барселона. През второто полувреме бъркахме твърде много пасове и рискувахме да се стигне до опасни ситуации. Важно бе да не допуснем гол. Бяхме в подобна ситуация в мача с Наполи. Действахме твърде статично, а няма как да контролираш играта по този начин. Трябва да коригираме тези технически грешки. Когато водиш в резултата, напрежението се трупа. В тези вмоменти трябва да действаме по-добре, по-фокусирано и да не правим толкова грешки", заяви Алегри, цитиран от Спортал.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)