ГОРЕЩО
Земетресение разлюля България
Росен Карадимов: Паркингите на големите търговски вериги ще станат фермерски пазари на преференциални цени
Дори оптимистите са песимисти, когато срещу Парагвай стои извънземната Франция
ТРАГЕДИЯТА Е ОГРОМНА! Децата влезли в Струма да се къпят и течението ги отнесло, бабата и дядото се втурнали да ги спасяват и се удавили
Цяла нощ издирваха второто изчезнало дете в река Струма
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Ангелкова награди победителите в онлайн фотоконкурса в изложбата „България атрактивна туристическа дестинация”
7451
на 27.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на туризма Николина Ангелкова награди победителите в онлайн фотоконкурса в изложбата „България атрактивна туристическа дестинация" предаде репортер на агенция „Фокус”.
препоръчано
Фотоизложбата представя 30 фотографии от различни места в страната. Министър Ангелкова посочи, че любимият й фотос е този от Враца. Изложбата бе открита на Терминал 2 на Летище София, след което ще отпътува за летище Варна и Бургас.
Предстои й гостуване и в 11-те културни центъра на България в Европа, както и в Токио. Изложбата представя фотографии на любители и професионалисти. В конкурса са участвали не само български граждани. Онлайн конкурсът се организира за шеста поредна година.
свързани новини


