Англия продължава без грешка и без да се напряга

1913
на 10.10.2015

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Националният отбор на Англия продължава без грешка в мачовете си от група "Е" на европейските квалификации. Тази вечер "трите лъва" записаха деветата си поредна победа от девет мача, като надиграха Естония с 2:0. Домакините на "Уембли" стигнаха до успеха без да хвърлят прекалено много усилия. Тио Уолкот откри резултата в 45-ата минута, а Рахим Стърлинг подпечата успеха на своя тим с второ попадение в 85-ата минута.

Преди началото на срещата се състоя церемония, на която Уейн Рууни бе награден от Боби Чарлтън като най-добър голмайстор в историята на Англия. Нападателят на Манчестър Юнайтед обаче бе оставен на резервната скамейка за този мач, а на върха на атаката на "трите лъва" стартира Хари Кейн.

През първото полувреме Англия имаше пълна доминация в мача и редеше атака след атака към вратата на съперника. Още в началото Уолкот имаше добър шанс, но ударът му бе спасен от вратаря, след това Рос Баркли и Джеймс Милнър също имаха нелоши възможности да се разпишат, но не успяха да поразят вратата, пише Sportal.bg.

Все пак в самия край на полувремето логичното се случи и домакините отбелязаха гол. Рос Баркли попаде прекрасен извеждащ пас за Тио Уолкот, който изскочи сам срещу вратаря и отблизо не сгреши за 1:0.

През втората част англичаните понамалиха оборотите, но все пак стигнаха до втори гол малко преди края на двубоя. В 85-ата минута влезлият като смяна преди минути Джейми Варди напредна на скорост и подаде на Стърлинг в наказателното поле, а той отблизо бе точен за крайното 2:0.

Така Англия събра актив от 27 точки и продължава убедително да е на върха в своята група. Естония пък все още таи надежда да се добере до третото място и бараж, но за момента се намира на 4-ата позиция с 10 точки.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)