Анже взе скалпа на Метц

3508
на 13.12.2017

С гол на защитника Анжело Фулжини в 52-ата минута Анже победи с 1:0 Метц и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Лигата във Франция. Двубоят беше сблъсък между последните два тима в класирането на Лига 1, предава Спортал.
Макар мачът да беше равностоен, домакините имаха по-чистите положения. В началото на второто полувреме нанесе прекрасен удар извън наказателното поле и завари неподготвен вратаря на Метц Тома Дидилон.

По-рано място на полуфиналите си осигуриха Тулуза и Монако, а днес са останалите 5 мача.

АНЖЕ - МЕТЦ 1:0
1:0 А. Фулжини (52)

ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (НА ЖИВО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (НА ЖИВО)