Аталанта измъкна точка от Ювентус в първенството на Италия

СПОРТЪТ ДНЕС

4527
на 29.04.2017

Отборите на Аталанта и Ювентус завършиха наравно 2:2 в първия мач от 34-ия кръг на футболното първенство на Италия.

С гол на Андреа Конти в 45-ата минута тимът от Бергамо поведе в резултата.

Леонардо Спиноза в 50-ата минута си вкара автогол за 1:1, а в 83-ата минута Дани Алвеш даде преднина за гостите от Торино в резултата, за 2:1.

В 89-ата минута Ремо Фрьолер оформи крайното 2:2.

След третото си равенство в кампанията Ювентус има преднина на върха в класирането от 9 точки пред втория Рома, но е и с мач повече.

Аталанта е на петото място преди останалите мачове от кръга.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)