Атлетико победи Депортиво Ла Коруня като домакин

СПОРТЪТ ДНЕС

5681
на 01.04.2018

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Атлетико Мадрид победи с 1:0 Депортиво Ла Коруня в домакинството си от 30-ия кръг в Примера дивисион. “Дюшекчиите” по никакъв начин не впечатлиха с представянето си в този двубой и се задоволиха с минималния успех, който дойде от леко пресилена дузпа, реализирана от Кевин Гамйеро в 34-ата минута на срещата. Това обаче бяха ценни три точки за столичани, които нямат намерение да изпускат второто място в класирането, пише "Спортал".

В началото на мача Атлетико започна по-добре и на два пъти коке обстрелва вратата на съперника, като в 10-ата минута ударът му мина встрани, а в 22-ата минута вратарят Рубен Мартинес отрази шута му.

Гостите обаче също имаха две чудесни голови възможности, пропуснати от Лукас Перес в 20-ата и 26-ата минута. В 31-ата минута и Съли Мунтари с глава стреля над вратата.

В 33-ата минута домакините получиха дузпа в своя полза. Педро Москера задържа за фланелката Саул в наказателното поле, а халфът артистично се строполи на земята и съдията посочи бялата точка. Кевин Гамйеро изпълни безапелационно наказателния удан и даде преднина на своя тим.

ПИК TV! Корнелия Нинова не очаква конституционна криза, а избори две в едно на 9 юни (ВИДЕО) ПИК TV! Корнелия Нинова не очаква конституционна криза, а избори две в едно на 9 юни (ВИДЕО)