Байерн си поигра с поредната жертва

5175
на 05.03.2018

Байерн (Мюнхен) се позабавлява с Фрайбург и му вкара четири безотвени гола като гост в последния мач от 25-ия кръг на Бундеслигата. По този начин тимът пак си върна аванса от 20 точки на върха и съвсем скоро ще спечели новата си титла. Това е успех №20 за мюнхенци в елита от началото на сезона, като те имат само две поражения, второто от които дойде през ноември.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Томас Мюлер принуди вратаря на домакините Александер Шволов да си вкара автогол в 25-ата минута, а три по-късно Корентен Толисо заби красиво попадение за 2:0, предава Спортал. След почивката Сандро Вагнер (54’) и Мюлер (69’) довършиха съперника.

Домакините имаха възможност евентуално да объркат плана на шампионите още при 0:0, но Лукас Хьолес пропусна в ситуация едно на едно с вратаря.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
ПЪРВО В ПИК! Даниел Митов се оттегля (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Даниел Митов се оттегля (ВИДЕО)