Барселона не сгреши срещу Гранада, Меси пак отбеляза

6686
на 28.02.2015

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Отборът на Барселона победи Гранада с 3:1 като гост в мач от 25-ия кръг на Ла Лига и се доближи на една точка от лидера в класирането Реал Мадрид.

Каталунците стигнаха до успеха срещу един от опашкарите в класирането, без да дават максимума от себе си. Хърватският полузащитник Иван Ракитич откри резултата в 25-та минута, а малко след почивката асистира на Луис Суарес за 2:0.

Фран Рико върна домакините в играта, след като реализира дузпа в 53-та минута, но в 70-та Лионел Меси сложи точка на спорта с трети гол за своя тим.

По този начин Барса се доближи на точка от лидера Реал, който утре приема Виляреал. Гранада остава на предпоследно място с 19 точки.