Без Живко Миланов и АПОЕЛ в Шампионската лига

9043
на 24.08.2016

Кипърският АПОЕЛ с българина Живко Миланов титуляр и 90 минути на терена, отпадна драматично от ФК Копенхаген, след като накрая допусна изравняване – 1:1 и обща загуба с 1:2.

Първото полувреме бе доста скучно за гледане и би било пресилено да се говори за голови положения.

Равенството се задържа до 69-ата минута, когато АПОЕЛ успя да вкара и да изравни общия резултат. Пиерос Сотириу прати топката във вратата на датчаните за 1:0, общо 1:1 от двете срещи.

В 86-ата минута обаче Сантандер вкара решителен гол в полза на Копенхаген за 1:1 в мача и крайното 2:1 в полза на северняците.

Гонг

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов