BG EN

Бисер Петното: Заложих джипа си за 5 бона, за да изляза от затвора

ЧАС ПИК

Бисер Петното: Заложих джипа си за 5 бона, за да изляза от затвора

8745
на 07.09.2014
Бисер Петното: Заложих джипа си за 5 бона, за да изляза от затвора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заложих личния си джип, за да платя гаранцията си от 5000 лв., срещу която излязох от затвора. Това заяви броени дни след като беше пуснат от ареста Бисер Миланов, по-известен с прякора си Петното и лидер на Национално движение "Свобода", пише ТВ7.

На политиците преча с това, че не могат да си нареждат картите, както искат, допълни Петното. Той призна, че е вземал пари от новия българки политик, който преди това беше журналист. Това обаче се случи преди да направи партията си, даваше ми пари за каузата, каза Миланов.

Най-голямата лъжа е казаното от новия политик, че не е имал срещи с мен – поне 10 пъти сме се виждали. Имал съм и среща с политика генерал. Не ми е предлагал нищо, говорихме за политика, допълни скандалният лидер на "Свобода".

Нямам кражби, не разпространявам наркотици, вярно е само, че имам дело за шофиране в нетрезво състояние, така Миланов обясни криминалното си досие.

Прекаленото четене прави мозъка мързелив, Айнщайн го е казал, с този отговор на въпроса защо не е прочел нито една книга през живота си, завърши Петното.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК