BG EN

Блъснаха 18-годишно момиче в Благоевград, има счупена ключица

ЧАС ПИК

Блъснаха 18-годишно момиче в Благоевград, има счупена ключица

6384
на 02.12.2014
Блъснаха 18-годишно момиче в Благоевград, има счупена ключица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18-годишно момиче бе блъснато от автомобил в района на кръстовището на булевард "Дж. Баучер и бул. "Васил Левски", съобщава struma.com.

Инцидентът станал преди минути. Момичето е закарано в Спешно приемно отделение на МБАЛ Благоевград, където се правят прегледи. Има счупена ключица установи първоначалния преглед, в момента тя е качена за скенер.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО) ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК