Бодуров с първи гол в Чемпиъншип! Фулъм победи лидера Дарби Каунти!

5367
на 28.02.2015

Националният защитник на България Николай Бодуров отбеляза своя първи гол за тима си Фулъм в мач от 34-ия кръг на Чемпиъншип и прекъсна лошата серия на тима си.

Попадението на бившия играч на Литекс бе изключително красиво и важно срещу лидера Дарби Каунти, които бе повален с 0:2 от лондончани. 28-годишният бранител се разписа с удар с външен фалц от въздуха от доста малък ъгъл, като прехвърли вратаря Грант в 31-ата минута за 1:0.

Малко по-късно Уудроу удвои с глава в 45-ата минута след бърза контраатака. До края на срещата Фулъм можеше да вкара и трети гол, а Бодуров игра пълни 90 минути и бе в основната на успеха. Победата прекъсна черната серия на Фулъм от осем поредни мача без победа, шест от тях за първенството, където бяха спечелили едва две точки. Бодуров и компания си върнаха на Дарби за загубата с 1:5 през есента при гостуването си на “овните”. Фулъм вече е с актив от 39 точки след 11-та победа за първенство и заема 19-то място. Дарби остана на първо място с актив от 65 точки след седмата си загуба от 34 двубоя, тъй като Мидълзбро остана с 63 точки, след като отстъпи с 0:2 от Шефилд Уенздей и пропусна шанс да излезе на върха, пише sportal.bg.

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов