Борусия (Дортмунд) и Хофенхайм остават без загуби в Бундеслигата

6594
на 21.09.2017

Отборите на Борусия (Дортмунд) и Хофенхайм остават без загубен мач от началото на сезона в Бундеслигата и след мачовете си от петия кръг на шампионата на Германия.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Борусия се наложи като гост на Хамбургер с 3:0.

Шинджи Кагава в 24-ата минута, Пиер-Емерик Обамеянг в 63-ата и Кристиан Пулишич в 79-ата минута вкараха головете за тима от Дортмунд.

С успеха Борусия запази едноличното си лидерство в класирането, като е с точка пред Байерн.

Хофенхайм победи като гост Майнц с 3:2. Марк Ут в 90-ата минута донесе успеха за гостите.

До 16-ата минута Майнц водеше с 2:0 след попадения на Дани Лаца в 5-ата минута и на Йошинори Мидои в 16-ата минута.

Надием Амири в 23-ата и Сандро Вагнер в 45-ата минута доведоха резултата до 2:2, преди гола на Ут за крайното 3:2 за Хофенхайм.

С успеха Хофеинхайм е на трето място в класирането, на две точки зад лидера Борусия и на една зад втория – Байерн.