БРАВО! "Лъвиците" с великолепна победа! Триумфът е голям

36600
на 26.08.2017
БРАВО! Лъвиците с великолепна победа! Триумфът е голям

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Женският национален отбор по волейбол на България ще играе на Световното първенство 2018 в Япония! Волейболистките ни победиха Белгия с 3:0 (25:17, 25:22, 25:19 ) в четвъртия си мач от световната квалификация в Ротердам (Холандия). С това "лъвиците" постигнаха четвърта поредна победа в турнира и си осигуриха място сред първите два тима в класирането, които получават квоти за Мондиала догодина, пише "БГ Волейбол".

Селекционерът Иван Сеферинов заложи на титулярния състав – Диана Ненова, Елица Василева, Добриана Рабаджиева, Емилия Димитрова, Страшимира Филопова, Христина Русева, либеро Мария Филипова, Русена Сланчева.

Родните представителки започнаха много мотивирано и дадоха най-доброто от себе си в този важен двубой. Още от началото волейболистките ни показаха стабилна игра, която продължи и през трите части на мача. Нашите момичета диктуваха изцяло развоя на срещата, като не допуснаха изненади. И в трите гейма "лъвиците" взимаха преднина, поддържаха я докрай и затвориха мача по категоричен начин, изковавайки тригеймова победа над Белгия.

ЕКШЪН! Тошко Йорданов разби ППДБ: Христо Иванов утвърди списъка на ГЕРБ за служебни премиери! Обслужи и ДПС. Излизаше тъжен от кабинета на Пеевски - не знам защо, при положение че е седял на мекичко и е пил кафе (ВИДЕО) ЕКШЪН! Тошко Йорданов разби ППДБ: Христо Иванов утвърди списъка на ГЕРБ за служебни премиери! Обслужи и ДПС. Излизаше тъжен от кабинета на Пеевски - не знам защо, при положение че е седял на мекичко и е пил кафе (ВИДЕО)