Браво! Адриан Андреев стана шампион на сингъл на престижен турнир в САЩ

7360
на 04.12.2017

Младият български тенис талант Адриан Андреев спечели и титлата на сингъл на силния турнир на клей за юноши и девойки до 18 години “Eddie Herr” във Флорида (САЩ). На финала Андреев даде само пет гейма на водача в схемата Тимофей Скатов (Русия) - 6:4, 6:1. Андреев вече триумфира и на двойки заедно с американеца Кийнан Майо.

16-годишният Андреев загуби общо само два сета в шестте мача, които изигра в турнира на сингъл, предава Спортал. Съперникът на българина на финала Скатов пък влезе във финала без загубен сет.

За българския тийнейджър обаче няма почивка, тъй като през следващата седмица той е записан сред участниците на неофициалното световно първенство за юноши и девойки “Ориндж Боул”.

ПИК TV! ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Депутати се ритаха в кулоарите. Искрен Митев: Грозни сцени и глупост (ВИДЕО) ПИК TV! ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Депутати се ритаха в кулоарите. Искрен Митев: Грозни сцени и глупост (ВИДЕО)