Браво! Владко Илиев с нов впечатляващ резултат

Други спортове

12161
на 15.01.2017

Владимир Илиев завърши 12-и в преследването на 12,5 километра от Световната купа по биатлон в Руполдинг, Германия. Владко стартира от 28-а позиция след спринта от петък, но успя да се придвижи с 16 места напред след бързо ски бягане и 18 от 20 свалени мишени.
Другият българин в старта Красимир Анев запази 30-ото си място от спринта. Краси също допусна две грешки при стрелбата, но бе беше чак толкова бърз по трасето.

Носителят на Световната купа Мартен Фуркад, Франция триумфира, въпреки че направи три пропуска на рубежа. На второ място на 18.3 секунди от Фуркад завърши Емил Хегле Свендсен, Норвегия, който свали всичките 20 мишени. Трети с най-добро класиране в кариерата си се нареди Михал Кръчмар от Чехия. Той също беше перфектен при стрелбата и финишира на 19.5 секунди зад победителя.

В генералното класиране за Световната купа води Мартен Фуркад със 730 точки. От българите с най-добро класиране е Владимир Илиев 24-и. Към момента Владко прави много добър сезон. Резултатът му от днес е показател, че скоро може да се очаква класиране на Владимир Илиев в Топ 3 на старт от Световната купа по биатлон. Без грешки на рубежа днес, Илиев щеше да е фаворит за второто място, което е атестат за огромна класа.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
ПИК TV! Скандал в комисията за разследване на корупционните практики в Агенция Митници :Бойко Рашков се е срещал най-малко 10 пъти с обявените за контрабандисти Стефан и Марин Димитрови (ВИДЕО) ПИК TV! Скандал в комисията за разследване на корупционните практики в Агенция "Митници" :Бойко Рашков се е срещал най-малко 10 пъти с обявените за контрабандисти Стефан и Марин Димитрови (ВИДЕО)