Бристол Сити уплаши Манчестър Сити и си тръгна с минимална загуба от "Етихад"

9185
на 09.01.2018
Бристол Сити уплаши Манчестър Сити и си тръгна с минимална загуба от Етихад

Отборът на Бристол Сити бе на път да сътвори нова сензация в турнира за Купата на лигата. Тази вечер палачът на Манчестър Юнайтед загуби с 1:2 в гостуването си на водача в Премиър лийг Манчестър Сити в първи мач от 1/2-финалната фаза на надпреварата.

Гостите на "Етихад" дори първи откриха резултата с гол на Боби Рийд в 44-ата минута от дузпа, но Кевин де Бройне изравни в 55-ата минута, а в добавеното време на срещата Серхио Агуеро се превърна в герой за домакините, вкарвайки победния гол за своя тим.