ГОРЕЩО
Министър Ефремова: Със законови промени се гарантира, че от 1 юли минималната пенсия ще се увеличи на 347,51 евро (СНИМКИ)
ДПС отбеляза 37 години от майските събития по време на т.нар. “Възродителен процес“ в Джебел (СНИМКИ)
Хората на Радев с подробности за промените в правилника на НС - казаха ще крият ли министрите от народните представители
ЩЕ СЕ ПОНИЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ? КЗК предложи 23 антикризисни мерки на пазара на горива
ВАЖНА СРЕЩА В МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ: Тристранката се разбра за минималната пенсия
Животът днес
Българската православна църква започва да чества паметта на светата майка София и нейните дъщери светите Вяра, Надежда и Любов
6584
на 16.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От днес с празнични вечерни във всички епархии на Българската православна църква започва да се чества паметта на светата майка София и нейните три благочестиви дъщери, светите Вяра, Надежда и Любов.
препоръчано
По този повод днес от 18.00 часа в древния софийски храм "Св. София - Премъдрост Божия" ще бъде отслужена празнична Вечерня.
С благословението на Негово светейшество Българския патриарх и Софийски митрополит Неофит вечерното богослужение ще оглави Негово Преосвещенство Браницки епископ Григорий - викарий на Софийския митрополит. Никола Петков
ГОРЕЩО В ПИК! Дара обикаля тв студиата с личен шофьор - вижте кой е (СНИМКИ)
67749
преди 1 часа
Включиха отново интерактивната карта за пътнотранспортните произшествия
5443
преди 2 часа
Жълт код за валежи и силен вятър в 9 области в сряда
7571
преди 2 часа


