В Европа! "Орлите" с разгромна победа

18491
на 11.07.2018
В Европа! Орлите с разгромна победа

Действащият роден първенец Лудогорец стартира повече от убедително тазгодишното си участие в европейските клубни турнири. Разградчани постигнаха разгромна победа със 7:0 като домакини на северноирландския Крусейдърс в първия сблъсък между двата тима от първия предварителен кръг на Шампионската лига.

Лидерът на "орлите" Марселиньо откри резултата на "Лудогорец Арена" още в 25-ата минута след асистенция на Сисиньо. В края на първото полувреме възпитаниците на Пауло Аутори удвоиха аванса си след автогол на Родни Браун. Вандерсон и Кешеру комбинираха добре отляво, румънецът нахлу в наказателното поле и центрира остро към Мисиджан, а в опита си да спре подаването Браун прати топката в собствената си врата.

След почивката доминацията на разградчани бе още по-сериозна и логично домакините стигнаха до нови пет попадения. Първо Кешеру направи резултата класически в 53-ата минута, а в 66-ата Марселиньо вкара втория си гол в мача за 4:0. Две минути по-късно в игра се появи полският нападател на Лудогорец Якуб Шверчок, който в рамките на само седем минути вкара хеттрик (73‘, 78‘, 80‘), оформяйки разгромното 7:0 в полза на разградчани.

По този начин "орлите" на практика си гарантираха място във втория предварителен кръг на турнира, като реваншът след седмица в Белфаст ще е по-скоро протоколен, акцентира Канал 3.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 април - Овните са крайно чувствителни, Водолеите да не се захващат с нови задачи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 април - Овните са крайно чувствителни, Водолеите да не се захващат с нови задачи
СУПЕР ШОУ! ПИК изненада Кирил Петков с уникален подарък за рождения му ден, той: Голяма радост ще е за вас да си отида в Канада, но това няма да се случи (ВИДЕО/СНИМКА) СУПЕР ШОУ! ПИК изненада Кирил Петков с уникален подарък за рождения му ден, той: Голяма радост ще е за вас да си отида в Канада, но това няма да се случи (ВИДЕО/СНИМКА)