В Лига Европа! 4-звезден триумф за Мъри Стоилов

5581
на 19.10.2017

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Под ръководството на Станимир Стоилов Астана записа поредна страхотна вечер в европейските турнири. Това стана факт, след като казахстанският шампион разгроми Макаби (Тел Авив) с 4:0 в мач от група "А" на Лига Европа.

С успеха Астана оглави класирането с актив от 4 точки, като Виляреал приема по-късно тази вечер Славия (Прага) и при победа ще заеме лидерската позиция със 7 пункта.

Казахстанците продължиха серията си от 17 мача без загуба на "Астана Арена", акцентира "Топспорт".

Домакините се представиха много силно в мача. Още след първото полувреме те се оттеглиха с аванс от два гола след две попадения на Твумаси, едното от които от дузпа, а второто след ефектно засичане от центриране на Шомко.

През втората част интригата окончателно приключи чрез нови два красиви гола, дело на Кабананга в 47-ата и 52-ата минути.

Астана - Макаби (Тел Авив) 4:0

1:0 Твумаси 33-д.'
2:0 Твумаси 42'
3:0 Кабананга 47'
4:0 Кабананга 52'.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 19 март САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 19 март
ПРЕДПОСЛЕДНО В ПИК! Няма да има кабинет (НА ЖИВО) ПРЕДПОСЛЕДНО В ПИК! Няма да има кабинет (НА ЖИВО)