В ЛЮТО ДЕРБИ! Локо Пловдив и ЦСКА не се победиха - Зума на стадиона! Драма - бъдещ "армеец" с груба грешка за "смърфовете"?

22961
на 18.03.2017
В ЛЮТО ДЕРБИ! Локо Пловдив и ЦСКА не се победиха - Зума на стадиона! Драма - бъдещ армеец с груба грешка за смърфовете?

Локомотив Пловдив и ЦСКА не се победиха в дерби от 25-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Лаута" завърши при резултат 1:1.

Дани Кики отри за домакините в 13-ата минута. А един от най-големите таланти на ЦСКА Кирил Десподов изравни в 80-ата минута. При гола на "червените" Ел Харуби допусна сериозна неточност, любопитното е, че именно този страж е сочен за бъдещ вратар на ЦСКА София и наследник на Китанов като титуляр при "армейците".

В прекрасно настроение и видимо добро здраве легендата на българския футбол Христо Бонев се завърна на стадиона. Зума подкрепи любимия си Локомотив от ложите. Припомняме, че Бонев претърпя инфаркт и бе приет по спешност в УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив. После бе опериран и сега се възстановява.

След равенството ЦСКА е с актив от 46 точки и заема третата позиция в таблицата. Локо има 39 и е четвърти. Лидер е Лудогорец с 63 точки и мач по-малко. На второ място във временното класиране е "Левски".

Локо Пд (5-4-1): Ясеин Ел Харуби – Пламен Крумов, Павел Виданов, Димитър Везалов, Кирил Котев /к/, Иван Горанов (88' - Гийерме Шоко) – Димитър Велковски, Ванчо Траянов, Веселин Марчев (75' - Димо Бакалов), Дино Мартинович – Дани Кики (65' - Парвиз Умарбаев)

Старши треньор: Едуард Ераносян

ЦСКА (4-2-3-1): Георги Китанов – Стойчо Атанасов (81' - Кристиан Малинов), Николай Бодуров, Рафаел Перес, Антон Недялков /к/ – Рубен Пинто, Петрус Бумал – Густаво Кулма, Руй Педро (69' - Арсено Нунеш), Кирил Десподов – Кевин Кубемба (58' - Кевин Меркадо)