Валери Божинов герой за Партизан, наниза два гола за Купата

14606
на 25.10.2016

Българският нападател Валери Божинов класира Партизан на четвъртфиналите за Купата на Сърбия. Голмайсторът вкара два гола и донесе победата с 2:0 при гостуването на Жарково в осминафинален сблъсък на турнира. Бившият играч на Левски, Ювентус, Манчестър Сити, Фиорентина и Парма игра 75 минути, като се разписа в 47-ата и 71-ата минути, информира Спортал. При първото си попадение, той бе точен след хубава атака и удар отблизо, а след това със страхотно воле под гредат, прати носителите на трофея сред осемте най-добри и през този сезон.

Третодивизионият тим не затрудни особено "черно-белите", които обаче отново не показаха добра, особено през първата част, като дори бяха освирквани от своите фенове, които ги подкрепяха на малкия стадион "Жарково" в Белград