Валери Божинов започна със загуба в Китай

15133
на 11.03.2017

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Българският нападател Валери Божинов стартира своята авантюра в Китай със загуба. Той игра 74 минути при поражението на тима му Мейджоу Хака с 0:2 от Далиен Аербин.

Двубоят бе от първия кръг на китайската първа лига. Бившият тим на Александър Станков е един от фаворитите за завръщане в Суперлигата, като не остави много шансове на домакините, които бяха подкрепяни от 5000 зрители. Игралият в Черноморец (Бургас) Яник Боли взе участие за тима воден от бившия треньор на Реал (Мадрид) Хуан Рамон Лопес. Именно юношата на Пари Сен Жермен отбеляза първото попадение в мача през първата част, докато в началото на второто полувреме падна и второто попадение в мача.

Другата седмица Божинов и компания отново са домакини. Този път приемат водения от Чиро Ферара Улхан Зал.