Везенков игра 10 минути срещу еврошампион

5114
на 04.12.2012
Автор:   Мара Калчева

Арис падна в гостуването на Олимпиакос

Баскетболният национал при младежите Александър Везенков игра 10 минути за своя гръцки тим Арис в среща от първенството на южната ни съседка, съобщава Гонг. Отборът от Солун обаче падна със 100:65 при гостуването си на европейския клубен шампион, и първенец на страната Олимпиакос. Първото полувреме бе много равностойно, като след първата част Арис изоставаше само с четири точки - 28:24, а на почивката резултатът бе 46:40. През второто полувреме обаче Олимпиакос вече бе безмилостен, и вкара 54 точки срещу само 25 за Арис. Александър Везенков се отчете с една борба и една открадната топка, както и една стрелба от тройката за времето си на терена. Михалис Пелеканос бе най-резултатен с 16 точки за Арис, докато Костас Папаниколау завърши със същия актив за Олимпиакос. Другият българин в гръцката елитна дивизия - Симеон Илиев - не игра при победата на Кавала като гост на КАОД със 73:72.

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)