Виляреал записа 11-ти мач без поражение в Примера

3558
на 13.02.2016

Виляреал победи Малага с 1:0 в мач от 24-я кръг на Примера дивисион, записвайки 11-и двубой без поражение в испанския шампионат. Домакините дръпнаха в 18-ата минута с попадение на Роберто Солдадо. Той овладя топката след брилянтен пас и с прецизен удар реализира за 1:0. Виляреал заема четвъртото място във временното класиране в Примера дивисион с 48 точки, а Малага е 10-и с 30 точки в актива си.

Домаканите имаха още възможности за попадение в срещата, но не успяха да реализират. Джонатан дос Сантос стреля опасно в 21-ата минута, но стражът на Малага Карлос Камени отрази удара му. Пак той в 79-ата минута преодоля защитата на гостите и отправи удар, но стреля край гредата.

Пет минути преди края на редовното време Седрик Бакамбу от Виляреал вкара топката във вратата на Малага, но попадението не бе зачетено, заради нарушение. Пак Бакамбу бе близо до втори гол в третата минута на добавеното време, но вратарят на гостите спаси.

Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с Боташ на българската прокуратура (ВИДЕО) Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с "Боташ" на българската прокуратура (ВИДЕО)