BG EN

ГЕРБ дари животни на пострадалите домакинства в село Странско

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ГЕРБ дари животни на пострадалите домакинства в село Странско

4727
на 11.09.2014
ГЕРБ дари животни на пострадалите домакинства в село Странско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ГЕРБ дари животни на пострадалите домакинства в село Странско, Община Димитровград на стойност 5 хиляди лева, съобщиха от пресцентъра на партията.

препоръчано

Лично водачите на листите на ГЕРБ-Хасково и 23 МИР София град Делян Добрев и Александър Ненков посетиха хората, загубили животните си по време на наводнението. Баба Недка сподели, че водата е удавила всички животни, които е имала и къщата и е била потопена във вода.

Тя изказа благодарност към кандидатите за народни представители както за дарението, така и за помощта, която доброволците от ГЕРБ са оказали, при почистване на дома й. Възрастната жена бе много радостна, че животните, които е загубила вече са възстановени-две крави, две телета, четири овце и едно шиле. Още две домакинства получиха две ярета и две кози. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК