Големият успех се пече! Владко Илиев пропусна идеална възможност за влизане в Топ 3

Други спортове

13394
на 07.01.2017

Владимир Илиев пропусна уникална възможност да влезе в Топ 3 на състезание от Световната купа по биатлон. Нашият можеше да се качи на почетната стълбичка на преследването в Оберхоф.

Владко се класира на 17-о място във въпросния старт на 12,5 километра. Нашият обаче допусна цели 7 грешки на рубежа. Справките показват, че при 3 пропуска по-малко Илиев щеше да влезе в Топ 3 на старта за Световната купа. Владимир Илиев направи 3 грешки общо във втората, третата и четвъртата стрелба, но се пропука при първото си появяване на рубежа днес - 4 грешки в началото на състезанието. Победител в преследването стана Мартен Фуркад. Лидерът в класирането за СК по биатлон се наложи с огромна преднина в старта днес.

Като ски-бягане Илиев показва много добри резултати, а при по-прецизно преминаване през рубежа нашият има всички шансове за големи успехи в следващите стартове до края на сезона.

СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО) СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО)