Голов трилър между Славия и Ботев!

10421
на 23.07.2017

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Славия и Ботев направиха зрелищно дерби във втория кръг на шампионата. Срещата между двата тима в София завърши при резултат 2:3.

Виана реализира две попадения за гостите, съответно в 13-ата и 40-ата минута, Узунов намали преднината на "канарите" в 43-ата минута. А Минчев в 58-ата изравни - 2:2. Ключовият момент в головия трилър дойде в 78-ата минута, когато Балтанов вкара за крайното 2:3.

Ботев стартира шампионата с поражение от Пирин, а сега постига победа при визита. Междувременно "канарчетата" продължават участието си в Лига Европа като в четвъртък ще играят в Бургас с Маритимо в спор от 3-ия предварителен кръг на турнира. Ответната среща ще е в Португалия. "Белите" стартираха шампионата с равенство с ЦСКА, а сега изиграха силен мач, но не се поздравиха с точков актив при домакинството си на пловдивчани.

СЛАВИЯ - БОТЕВ (ПЛОВДИВ) 2:3

0:1 Виана (13)
0:2 Виана (40)
1:2 Узунов (43)
2:2 Минчев (58)
2:3 Балтанов (78)

Съставите:
СЛАВИЯ: Петков, Теодорис, Христов, Велков, Венков, Велев, Мартинов, Узунов, Йомов, Минчев, Димитров

БОТЕВ: Кайзер, Панов, Терзиев, Генев, Марин, Юсеин, Меледже, Неделев, Бризола, Тасев, Виана

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите
САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО)