Грандиозен провал за Ман Сити, англичаните изпуснаха спечелен мач срещу ЦСКА (М), Миланов игра цял мач

3444
на 21.10.2014

Българският национал Георги Миланов игра цял мач за ЦСКА (Москва) при престижното домакинско равенство 2:2 срещу английския първенец Манчестър Сити в група „Е” на Шампионската лига.

Гостите бяха по-активни през първата част и успяха да вземат комфортна преднина преди почивката. В 29-ата минута аржентинският национал Серхио Агуеро бе изведен от Един Джеко и реализира за 0:1. Девет минути по-късно Агуеро се оказва в ролята на асистент за гола на Джеймс Милнър, покачил на 0:2.

През втората част „армейците” се опитаха да надигнат глави и да се противопоставят на съперника си. Ключово се оказа влизането на Сейду Думбия на мястото на Алексей Березутский. В 64-ата минута домакините успяха да намалят резултата, след като Ахмед Муса бе изведен зад отбраната на гражданите, след което подаде успоредно към Сейду Думбия, който вкара за 1:2.

ЦСКА продължи да държи инициативата и в самия край в 86-ата минута стигна до изравнително попадение, дело на израелецът Бибрас Натхо, оформил крайното 2:2.

След равенството ЦСКА (Москва) спечели първата си точка този сезон, но остава на последното място в групата. Манчестър Сити също остава без успех от началото на кампанията, но вече има 2 точки, които отреждат на „гражданите” трета позиция.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ